Apie skrybėles

 

Skrybėlės

 

Importuojamos iš EUROPOS. Produkcija yra gaminama <>iš triušio kailio, kurios gamybos technologija yra sudėtingesnė, fetras yra kietas,  nesideformuoja,  naudojama rankų darbo siuvinėjimai,  klasika, vadinamos skrybėlės. Turi dydžius.<> iš avies vilnos, fetras yra minkštas, spalvingumu, individualumu, skrybėlių formų įvairumu, neįpareigojančios.        Skrybėles gaminamos be dydžių. Yra vienas dydis ( 56, 57), žinoma priklauso ir nuo skrybėlės formos.

 Vasarinės skrybėlės. Vasarinės skrybėlės gaminamos iš impregnuotos (standumas, kietumas) celiuliozės, jūros žolės, medvilnės ir šiaudo. Dažnai pirkėjai, klausia kaip pervežti lagamine, keliaujant į šiltuosius kraštus-atsakymas paprastas: į skrybėlės vidų įdėti popieriaus, arba kitą kietą medžiagą ir aplinkui išdėlioti rūbus. Sušlapus skrybėlei, truputėlį susitraukia, bet galima į vidų įdėti kietą pagrindą, tam kad išlaikytų savo formą.

Visos vasarinės skrybėlės gaminamos be dydžių, yra universalas, todėl esant vos laisvesnei, galima iš vidaus sutraukti gumytę arba įsiūti pagalvėlę. Esant mažai ar šiek tiek ankštokai skrybėlėi, galima pratemti rankų pagalba, nes tiek celiuliozė, tiek šiaudas pasiduoda ir yra tampri medžiaga. Taip pat galima atlaisvinti gumytę skrybėlės viduje.