Filtruoti pagal close

Beretės

Pasirinkite subkategoriją

Aktyvūs filtrai

Nuo senų laikų beretės buvo vienas stilingiausių galvos apdangalų – tai aprangos detalė, kuri demonstruoja savininko savitą skonį. Daugelis jas sieja su Prancūzija, tačiau jos buvo populiarios ir Baskijos krašte kaip aviganių aprangos detalė. Na o šiandien pamatęs beretę puošiančią kažkieno galvą – iš karto žinai, kad sutikai neeilinę asmenybę.  Jas nešiojo Coco Chanel, Picasso, princesė Diana, Che Guevara ir kitos žymios bei istoriją pakeitusios asmenybės. Tai stiliaus aksesuaras numeris vienas, kai norisi atrodyti stilingai ir elegantiškai.

Apsisprendus pirkti beretę yra itin svarbu tinkamai pasirinkti jos dydį. Tokios kepurės turi nespausti, tačiau dailiai apgobti galvą. Galima rinktis ir šiek tiek didesnį dydį – tuomet bus lengva beretę formuoti, suteikti apimties. Pasirinkę šią kepurę su snapeliu galėsite nešioti prie bet kokios aprangos – ji suteiks Jūsų išvaizdai šarmo, individualumo, o pasirinktos spalvos ir raštai leis sukurti įmantrų ar vientisą stilių. Mūsų elektroninėje parduotuvėje internetu parduodamos pačios įvairiausios beretės.

Beretes galima nešioti trimis skirtingais būdai ir taip su viena kepure sukurti tris skirtingus įvaizdžius. Pirmasis – nešioti ant pakaušio galo – uždėjus beretę ant viršaus jos kraštas nusmaukiamas kaklo link ir pritvirtinamas segtukais. Klasikinis būdas – beretė dedama ant pakaušio taip, kad dengtų pusę kaktos ir būtų per du centimetrus nutolusi nuo ausų. Vienas kraštas patempiamas, kad atsirastų dailus pasviras kampas. Trečias būdas – beretė maunama ant pakaušio ir užsmaukiama ant kaktos per centimetrą nuo antakių, tačiau neformuojamas pasviras kampas. Skirtingos medžiagos ir įvairios berečių spalvos leis paprastai derinti šį galvos apdangalą prie visų jūsų nešiojamų ansamblių, o nešiojimo būdai padės kurti skirtingą įvaizdį.

Įsigykite kokybišką beretę pas mus ir suteikite savo stiliui ypatingo žavesio! Mielai pakonsultuosime telefonu, socialiniuose tinkluose arba atvykus į mūsų parduotuvę.