Apie mus

Sakoma, jei nebūtų buvę kavos, šiandien nebūtų ir Italijos – pasakysime priešingai, jei nebūtų jubiliejinės kelionės į Italiją, nebūtų itališkų skrybėlių, bei kitų aksesuarų. Šalis pakerėjusi savo gamtos grožiu ir aura, negalėjo palikti abejingu žmogaus sukurtais architektūriniams stebuklams, bei dizainerių kuriamiems drabužiams, aksesuarams. Tam atsispirti nebuvo jėgų ir tik ką palikus šią šalį norėjosi grįžti vėl ir vėl.
Taip prasidėjo nuo pirktos skrybėlės sau. Vėliau, kepurių paieškų geografija plėtėsi po visą Europą. Taigi, šiuo metu siūlome platų moteriškų ir vyriškų galvos apdangalų asortimentą, šalikų ir drabužių aksesuarų, įvairiausio skonio klientams.

Prekiaujame ne tik internetu:  www.e-skrybeles.lt, bet turinti parduotuves, BELONTA AKSESUARAI, Vilniaus mieste...."

Produkcija yra išskirtinė, įdomi, individuali kiekvienam skoniui, nepriklausomai nuo pirkėjo amžiaus, kokybė ir įvairumas tiek moterims tiek vyrams. Gaminiai yra iš Europos šalių (Italija, Čekija.), todėl Didelį dėmesį skiriame kokybei, gaminiai yra iš aukštos kokybės pluoštų (avies ir triušio vilnos fetras, medvilnė, linas, viskozė, šiaudas, jūros žolės, ryžių ir agavos pluoštai…). 

Mūsų fizinės parduotuvės

BELONTA

PC MADA Viršuliškių g. 40, II aukštas, Vilnius
PC EUROPA Konstitucijos pr., 7A, III aukštas, Vilnius

Draugaukime
https://www.facebook.com/skrybelesbelonta/

Pasiteiravimui +37065608648, [email protected]

UAB BELONTA